Ceny celonočního hlídání dětí

21:00 - 07:00

Noční chůva - profesionální jemná péče o vaše dítě

Vhodné pro děti od 0 do 18 měsíců.

Tuto službu poskytují pouze naše chůvy, které jsou buď samy matkami, nebo jsou vyškolenými chůvami / zdravotními sestrami na mateřské dovolené.

2900 Kč

Noční chůva pro batolata

Vhodné pro batolata ve věku 18-36 měsíců

2400 Kč

Noční chůva pro děti (3+)

Noční chůva pro děti starší 3 let

1900 Kč

Další časy

Další hodiny mimo stanovené časové okno (před 21:00 a po 7:00)

300-400 Kč/h

Běžný dotazy

Otázka: Co je to noční/celonoční chůva?

Odpověď: Noční nebo noční chůva je profesionální pečovatelka o děti, která pracuje obvykle od 21:00 do 7:00 nebo přes noc, aby se postarala o děti, zatímco jejich rodiče spí nebo pracují v nočních hodinách.

Otázka: Jaký je rozdíl mezi noční a celonoční chůvou?

Odpověď: Oba pojmy označují pečovatelky o děti, které pracují přes noc, ale celinoční chůva je obvykle zodpovědná za péči o potřeby novorozence, jako je krmení, výměna plenek a uklidnění dítěte ke spánku. Na druhou stranu noční chůva často pracuje se staršími dětmi a je zodpovědná za zajištění bezpečí dítěte, jeho klidný spánek a veškeré individuální úkoly, které jí rodič zadá.

Otázka: Musím chůvě na noc zajistit ubytování?

Odpověď: Chůvu na noc není nutné ubytovat, protože bude pracovat přes noc a po skončení směny může odejít. Je však nezbytné zajistit, aby chůva měla v době služby v blízkosti dítěte vhodné místo na odpočívání. Může to být třeba jen gauč v obývacím pokoji, nebo matrace s lůžkovinami na podlaze.