Recenze rodičů

Klikněte zde a podívejte se na více našich recenzí na Google,  Reservio.cz nebo  expats.cz

Pokud máte zájem podělit se o svou zkušenost s námi, oceníme vaši recenzi na našem  facebook stránce, protože máme velmi málo recenzí.

Byli jsme velmi šťastní, že tolik lidí zanechalo recenze pro Susie! Měli jsme jistotu, že naši devítiletou dceru necháváme v dobrých rukou, a nebyli jsme zklamáni. Susie je milá, laskavá, zdvořilá, ohleduplná a velkorysá opatrovnice, a stejně tak i Karolína, která s ní pracuje. Pronajali jsme si služby Susie na dvě noci po sobě, a nemůžu vyjádřit větší chválu a důvěru, že vaše děti budou s ní nebo s jejími spolupracovníky v bezpečí a dobře opečovávány. DĚKUJEME SUSIE a KAROLÍNĚ! Jsme velmi vděční.

Lisa Brown

Maminka 9 leté holčičky, turistka

"Má žena a já bychom chtěli moc poděkovat! Obě Marie (hlavní chůva) a Sabina (junior chůva) odvedly skvělou práci a pomohly nám mít relaxační dovolenou! Sabina byla moc milá k naší dceři, když se probudila, byla zklamaná, když musela odejít ;). A Marie je tak klidná a přátelská, obě naše děti si užily skvělý čas. Už teď přemýšlíme, kdy bychom mohli přijet příště do Prahy a opět si tuto službu objednat.."Christoph Hoog Antink 

Turista v Praze


"Byla jsem expat žijící v Praze od roku 2015 do roku 2018 se třemi dětmi. Když jsme žili v cizí zemi teprve 3 týdny, našla jsem službu Susie's Babysitting při hledání chůvy. Díky jejich profesionální službě a spolehlivým chůvám jsme tuto službu nadále využívali opakovaně po celé 3 roky v Praze. Milujeme tuto službu a co je nejdůležitější, naše děti ji také milují."Nurmiza Zakaria 

Maminka 3 dětí, Malajský ambasador žijící v Praze


"Vřele doporučujeme, byli jsme na návštěvě z USA! Chůva byla přátelská a starostlivá. Přišla včas a jednala profesionálně. Poskytovala nám aktualizace prostřednictvím textových zpráv o tom, jak se daří naší malé, což jsme velmi ocenili a udržovala nás informované. Určitě využijeme její služby znovu, až se vrátíme!"

 

Raquel Wickman 

Maminka batolete, v Praze na lékařský zákrok


"Chtěl bych pochválit Susie, protože nám rychle a profesionálně pomohla najít pomoc mimo Prahu. Velmi dobře rozumí potřebám svých klientů. Vřele doporučuji využít její služby."


Rafael Enchavarria

 Otec 6 měsíčního miminka, hledající dlouhodobou chůvu mimo Prahu


"Vynikající služba hlídání dětí. Susie okamžitě navázala dobrý vztah s naším dítětem a je skvělou opatrovnicí. Její služby jsme využili již několikrát a doporučili jsme ji i našim přátelům. Byla spolehlivá a přátelská."
 Emma Duke 

Maminka 6 leté holčičky v PrazeProfesionální a přátelské služby. Použili jsme služby Susie několikrát a vždy jsme byli spokojeni. Děti byly šťastné a byly a bylo o ně dobře postaráno v laskavém a profesionálním duchu. Chůvy se staraly o děti, věnovaly se jim a aktivně s nimi komunikovaly. Vřele doporučujeme.


Elroyed Blake

Mamika dvou dětí, žijící v Praze

Využili jsme služeb Susie během pobytu v Praze a byli jsme nadšení. Její opatrovnice se staraly o naše dvojčata dvakrát a projevily se jako profesionální a starostlivé. Susie je velmi oddaná své práci a zjistili jsme, že je s ní skvělá spolupráce a je na ní spolehnutí.


Lennie Watts

Maminka dvojčat, turista

Susie poskytla vynikající službu na krátkou dobu, když jsem byla v Praze na návštěvě. Můj syn ji naprosto obdivoval a pod jejím dohledem si užil spoustu zábavy. Velmi doporučuji!
 Elena Reeves-Way 

Maminka batolete, turista


Vždy ochotná a přizpůsobivá i v případě posledních okamžitých žádostí. Chůvy byly zdvořilé a přátelské - určitě jsem měla pocit, že mé dítě bylo v bezpečí a šťastné.Charlotte Mallen

Mamika tří dětí, žijící v Praze

Flexibilní, ohleduplná a přizpůsobivá, její služby a personál mě nikdy nenechali na holičkách. Jedna z nejlepších možností.
Gweneth Grieve

Mamika 6 letého kluka, žijící v Praze

Navštívili jsme Prahu s našimi dvěma malými dětmi a potřebovali jsme někoho, kdo by se o ně večer postaral, abychom mohli vyrazit ven. Domluvili jsme se se Susie před odjezdem z USA. Při plánování byla velmi ochotná, vše jsme domluvili přes mail.  Když se Susie starala o naše děti, přinesla s sebou skvělé aktivity, které je nadchly, a naprosto si užily čas strávený s ní. Určitě ji znovu využijeme, až se vrátíme do Prahy.

Rachel Lee

Mamika dvou batolat, turista

Susie je závan čerstvého vzduchu. Dal jsem jí méně než 24 hodin předem vědět a přišla přesně na čas. Proskočila obručemi, jen aby to stihla, a ukázala se, aby pohlídala mého dvouletého syna na necelé dvě hodiny, zatímco jsem byl v zubařském křesle. Pokud máte dost chladného a hrubého myšlení ostatních zde, budete Susie milovat. Jako Američan, který je náročný, pokud jde o mé ditě, Susie byla nad rámec mých požadavků a očekávání. Děkuji Susie, pomohla jste mi, když jsem to nejvíc potřeboval. Shalom.


Shalom

Tatínek dvou letího kluka, žijící v Praze

Volali jsme Susie na poslední chvíli během naší dovolené v Praze a byla schopná přijít hlídat našeho 1,5 letého syna ve stejný den přímo do našeho hotelu. Byla velmi spolehlivá a předem se nás ptala na otázky, aby mohla plánovat aktivity pro našeho malého. Našla způsoby, jak rychle získat jeho důvěru, a když jsme vyšli z pokoje, už neplakal. Poté nám několikrát během večera poslala textové zprávy, o tom jak se náš syn má. Byli jsme opravdu spokojeni se Susie jako s chůvou a určitě ji zase zavoláme, až příště budeme v Praze.


Maria Wilson

Maminka batolete, turista

Susie byla naprosto úžasná chůva. Měla jsem velké obavy z toho, že nechám naše 11 měsíční miminko, které ještě nikdy nebylo ponecháno nikomu jinému než rodině. Susie mě velmi uklidnila jak svou profesionalitou, tak svým milým přístupem k Matildě. Matilda se k ní okamžitě hrnula a spolu si skvěle užily společný čas. Nemám nejmenší pochybnosti, že bych Susie doporučila komukoli. Byla skvělá!
Jane C. 

Maminka miminka, turistka


Užívejte si relaxaci, zatímco se vaše děti baví!