Vacancies / Volné pozice

ENGLISH: To apply for a nanny or babysitting job with us, please use the form on the bottom of this page.

ČESKY: Svůj životopis, fotografii a motivační dopis (proč chcete pracovat s dětmi, co jim můžete nabídnout) prosím vložte níže na této stránce.

Long-term positions 

Families who are currently looking for their new long-term nanny:

Ad-hoc and occasional babysitting nannies

We are always looking for enthusiastic new nannies & babysitters.

If you would like to become part of our team of babysitters for irregular and one-off babysittings, and you can offer us at least 2 days a month for ad-hoc bookings, we also want to hear from you!


To apply for a job, please fill and upload the following:

Pokud máte zájem o jednu z výše nabízených pozic, prosím vyplňte a přiložte následující:

Susie's babysitting klade důraz na kvalitní výběr chův do rodin a dbá především na citlivou, zodpovědnou a pečující povahu pečovatelky. Pokud se chcete stát chůvou pro jednu z těchto rodin, měli byste mít v úmyslu si vytvořit silný emoční vztah s dítětem/ dětmi, o které budete pečovat, jelikož těmto dětem budete nahrazovat péči jejich maminky. Rozhodně byste neměli chtít dělat tuto práci jen pro peníze. Děti to vycítí, jestli k nim budete přistupovat se skutečnou laskavostí a láskou a nebo jen jako k "věcem". Rodina bude mít měsíční zkušební dobu pro začátek spolupráce s Vámi a během ní většinou poznají, pokud někdo nemá skutečný zájem o jejich dítě, především z reakcí dětí.