O Adéle

Jsem nadšená, že mohu být v součástí týmu Susie's babysitting a těším se na spolupráci s novými rodinami! V létě 2024 budu bydlet v Černošicích a v Praze 8, takže jsem poměrně flexibilní, co se týče místa hlídání. 

Dobrý den, rodiče!

Jmenuji se Adéla Kovářová a pocházím z České republiky. V současné době jsem studentkou bakalářského studia na univerzitě v Tallahassee na Floridě (USA), kde studuji psychologii s diplomem z dětské psychologie. V současné době trávím léto v Praze a jsem opět otevřená k hlídání dětí.

Během svého života jsem žila na třech kontinentech, 3 roky v Severní Americe, 6 let v Evropě a 11 let na Blízkém východě. Můj široký kontakt s mnoha kulturami mi umožňuje navázat kontakt s dětmi z celého světa a hlouběji jim porozumět. Mluvím plynně česky a anglicky a jsem začátečnice ve španělštině.

Jsem nejstarší ze 3 dětí, takže jsem musela se od malička učit starat o mladší sourozence. Tehdy jsem si uvědomila svou vášeň pro pečovatelství a pokračovala v hlídání dětí i na střední škole. Absolvovala jsem také několik kurzů o péči o děti a dětské psychologii na univerzitě. Nemám sice konkrétní pedagogické vzdělání, ale mám velký zájem o to, jak děti fungují a jakou správnou péči by dítě mělo dostat.

Posledních několik let jsem pracovala s různými rodinami, kde jsem měla na starosti doučování/pomoc se školní prací, přípravu jídla, hraní a dát děti ke spánku. Jsem vášnivý sportovec, takže při péči o děti vždy ráda hraji hry nebo chodím ven abychom spolu poznali spolu přírodu. 

Mohu vás ujistit, že komunikace a respekt jsou mými hlavními prioritami a budu dbát na to, aby obě tyto vlastnosti byly dětem i rodičům zřejmé od samého začátku spolupráce.