Mobilní školky a dětské koutky

Vše co potřebujete pro vaše nejmenší návštěvníky

Přinášíme profesionální hlídání a zábavu pro děti během vašich konferencí a eventů. Umožněte svým návštěvníkům soustředit se na to, co je pro ně důležité, zatímco o jejich děti se staráme my.

Susie's - Víc než jen hlídání dětí.


Co umíme

  • Profesionální péče o děti připravena na míru vaší konferenci.
  • Celodenní program pro děti pod vedením zkušených chův a pedagogů
  • Chůvy a lektorky hovořící různými světovými jazyky
  • Péče o všechny věkové skupiny včetně miminek od 9 měsíců
  • Veškeré potřebné vybavení – hračky, stolky, židličky, knížky, montessori aktivity, sportovní a jiné pomůcky

Naplánujte s námi vaši příští akci 

Zanechte nám na sebe kontakt a my se Vám ozveme do 24 hod, naplánujeme spolu osobní nebo online schůzku, kde probereme vaše přání a do detailu naplánujeme vaší mobilní školku (nebo dětský koutek s hlídáním)


Jak to funguje?

1. Plánování

Naše spolupráce začíná osobním setkáním nebo telefonickým hovorem. Zde si vyslechneme všechny vaše požadavky, přání a detaily vaší akce - datum, místo, počet dětí, věkové skupiny, speciální potřeby nebo přání Vašich malých hostů. Každá akce je pro nás unikátní a my do jejího plánování vkládáme maximální péči a pozornost.


2. Příprava

V Susie's dáme hlavy dohromady a společně vytvoříme program na míru pro děti, aby se bavili po celou dobu trvání akce. Jak Susie, tak její koleyně, jsou odborníky v pedagogickém oboru, které ve vytváření programu pro děti různých věkových kategorií mají . 

Tento program využívá širokou škálu aktivit, od sportovních, přes vzdělávací, až po kreativní, včetně použití Montessori pomůcek. Snažíme se, aby se děti během svého pobytu v naší mobilní školce nejen bavily, ale také se učily a rozvíjely své schopnosti. Věříme, že každá chvíle může být příležitostí k učení a objevování nových věcí a naplno využíváme čas, který s dětmi strávíme.

Zohledníme vaše prostory, vaše přání, věk dětí, tématický celek vaší akce a samozřejmě také váš cenový budget. Nejmenší a nejjednodušší koutky můžeme nabídnout již za 3,900 Kč za den.

3. Realizace

Den před akcí přijedeme s naším vybavením (hračky, stolky, sportovní vybavení, vnitřní prolézačky, atd.). Do určených prostor vše nastěhujeme a vytvoříme bezpečné a pohodlné prostředí pro děti Vašich hostů. Během celé doby se o děti starají naše zkušení chůvy na základě dohodnutého programu.

V případě zájmu můžeme v průběhu dne rodičům poslat pár fotografií a zpráv, aby věděli, že jejich děti jsou v dobrých rukou a děti s nimi mohli sdílet jejich zážitky.

Realizované projekty

Pro koho jsme již vytvářeli koutky a mobilní školky

Fotogalerie

Naše mobilní školka i koutek už mají za sebou spoustu úspěšných akcí a mnoho spokojených malých zákazníků (a jejich rodičů). S radostí jsme poskytli zázemí mnoha dětem návštěvníků různých konferencích, veletrzích nebo kongresech, ale také zaměstnaneckých oslav. Ať už jsme pracovali kdekoliv, vždy jsme se snažili vytvořit pro děti prostředí, které je plné zábavy, vzdělávání a objevování nových věcí. 


Pokud hledáte profesionální a kvalitní péči o děti během vaší akce, podívejte se na některé z našich předchozích realizací a neváhejte nás kontaktovat pro další informace. 

Nebo si rovnou zarezervujte termín konzultace se Susie, která Vám ráda řekne více o našich službách a zodpoví veškeré dotazy.