O Timu

Ahoj všichni,

Vítejte na mém profilu! Jmenuji se Temirlan, ale lidé mi také říkají Tim.

Ve svých 19 letech jsem mladý, ale zkušený profesionál. Mé zkušenosti popírají můj věk, protože do každého týmu, ke kterému se připojím, vnáším ducha spolupráce. Základem mého profesního étosu je úcta, abych zajistil, že zdvořilost a slušnost se bude týkat všech.

Bez ohledu na svůj mladý věk mám zkušenosti v mnoha oblastech včetně péče o děti. Navzdory hlubokému všeobecnému omylu, že muži jsou špatní v hlídání a péči o děti, mi to nebránilo v tom, abych tuto zkušenost získal již v mladém věku. Mnoho let jsem hlídal a staral se o děti svých sousedů.

Zpočátku jsem příležitostně hlídal děti rodiny, která bydlela naproti přes ulici. Nejprve jen příležitostně, později pravidelně. Největší zkušenosti mám ale s osobním doučováním. Učil jsem děti různého věku matematiku, kterou rád zábavnou formou naučím i vaše děti.

Mohu však s vašimi dětmi dělat i všechny běžné zábavné věci. Vzít je na hřiště, nebo do mimoškolních kroužků, hrát s nimi hry v místnosti, ale jsem schopen jim také uvařit večeři a připravit je ke spaní.

Rád vidím, jak se člověk formuje: jeho názory, záliby, slabé a silné stránky. V tom vidím krásu lidské povahy. Rád jim pomáhám osobnostně růst a stát se člověkem, o kterém sní.

Snem každého dospělého je zachovat v člověku dětskou laskavost a nevinnost, ale zároveň ho připravit na život. A i když to zní utopicky, chci ho pomoci uskutečnit.

Mluvím plynně anglicky a rusky, česky rozumím asi z 80 % (mám certifikát B2 z češtiny) a mým rodným jazykem je kyrgyzština/turečtina.

Těším se na setkání s vámi,

Tim