Kdo pomáhá Susie s hledáním nejlepších chův pro vás?

Julie - koordinátorka Susieho náboru

Bc. Julie Kyriacou

Koordinátorka náboru Susie- Julie nastoupila k Susie v roce 2023. Jejím úkolem je vyhledávat, prověřovat a vést pohovory s chůvami, které se nejlépe hodí do vašich rodin.

Email: julie@susies.cz

Tel: +420 792 644 004 (také WhatsApp)

Vážení rodiče,

jmenuji se Julie a spolupracuji se Susie na všech náborových procesech. Spolu nabíráme nejvhodnější chůvy pro naše milé rodiny.

Je mi 36 let a jsem hrdou maminkou dvou chlapců. Ze své zkušenosti matky dvou dětí si uvědomuji, jak zásadní je, aby se o děti všech věkových kategorií starala ta správná osoba, aby nejen prospívaly ale také se správně rozvíjely. Taky vím jak důležité je pro vědomí rodičů, že jsou jejich děti v bezpečí a jsou šťastné.

To je důvod, proč jsem se k Susie přidala s nadšením a zápalem. Mým cílem je pomoci vám usnadnit cestu a poskytnout tu nejlepší možnou podporu. Považuji za své poslání a velkou zodpovědnost hledat a najít ideální chůvu pro vaši rodinu.

Co se týče mých profesních zkušeností, téměř 10 let se věnuji vzdělávání dětí různého věku, většinou od raného věku až po druhý stupeň základní školy. Několik let jsem pracovala jako partnerka ve výuce na Parklane International School v Praze společně se Susie v odděleních předškolní výchovy a základní školy. V průběhu let jsem žila a pracovala v České republice, Austrálii, na Kypru a měla jsem to potěšení setkávat se a pracovat s dětmi i dospělými z nesmírně rozmanitých prostředí a kultur.

Protože mám podobné profesní zázemí jako Susie, jsem ráda, že mohu všechny znalosti a dovednosti, které jsem se dosud naučila, spolu se svými mateřskými zkušenostmi využít při výběru nových chův.

Jak jste již mohli předpokládat, nesmírně mi záleží na blahu a rozvoji dětí, ale také na podpoře rodičů v péči o jejich milované děti. Jsem si jistá, že dokážu najít chůvu, která má správný přístup, pracovní morálku a především - lásku k dětem.

Společně se Susie budeme vždy pečlivě vybírat chůvy s ohledem na bezpečnost vašeho dítěte. Můžete být klidní, protože víte, že se na nás můžete vždy spolehnout!

Mé kvalifikace a studium:

  • Bakalářský titul v oboru právo a bezpečnost

  • Certifikát CAE získaný v Sydney, Austrálie

  • Certifikát první pomoci

  • Další certifikáty ze školení týkajících se péče o děti

  • Každodenní rodičovství: The ABCs of Child Rearing, kurz na Yale Univeritě